Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda / Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Kasım Aktaş

Yönetim Kurulu Başkanı

1961’de İstanbul’da doğmuştur. 1987’de Okan Cam Şirketini kurmuştur. Günümüze gelene kadar Okan Cam’ı bir şirketler grubuna dönüştürmüş olup, sırasıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Alpimeks, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Birlik Cam, cam için gerekli olan hammaddelerin üretiminde faaliyet gösteren Borcam, ve son olarak cam üretimi sektöründe yer alan Düzce Cam şirketlerini kurmuştur. 2013-2018 yılları arasında İstanbul Sanayi Odası'nda Türk Cam Birliği'ne başkanlık etmiştir.

Serap Gülaçtı

Yönetim Kurulu Üyesi

1966’da Düzce’de doğmuştur. Ön lisans olarak İnşaat Mühendisliğine devam etmiş, Amerikan filolojisinden mezun olmuştur. Şirketin finansal işleri, yurt dışı ile ticari ilişkilerin ve yatırımların yönetiminden sorumludur.

Ertan Balkay

Yönetim Kurulu Üyesi

1962’da Zonguldak’ta doğmuştur. Uzun yıllardır farklı kademelerdeki satış kanallarında yöneticilik yapmıştır. Bir duayen olarak şirketin ürettiği camların yetkin bir şekilde satılması ve pazarlamasından sorumludur.

Selçuk Yıldırım

Yönetim Kurulu Üyesi

1965 yılı Çorum Mecitözü doğumludur. 1991ve 1993 doğumlu iki çocuk babasıdır. İlk öğrenimini İzmir’in Bayındır ilçesinde, orta öğrenimini Elazığ, lise öğrenimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde tamamlamıştır. İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri fakültesinden mezun olan Selçuk Yıldırım, eğitim hayatı da dahil olmak üzere pek çok farklı işle çalışmış, uzun soluklu iş hayatına 1990 yılında Şişecam grubuna bağlı Trakya Cam Sanayii A.Ş. ‘de başlamıştır. Program Mühendisliği, Soğuk Cam Üretim Şefliği, Lojistik Müdürlüğü görevlendirmeleri ile Lüleburgaz, Mersin, Bulgaristan ve Bursa fabrikalarının montaj, devreye alma ve işletme alanlarında çalışmıştır. 2009 yılında Düzcecam bünyesine katılmış ve danışmanlık görevinin ardından 2015 yılında Yönetim Kurulu üyeliğine atanmıştır